Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kompina - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

196 430 zł1 511 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 008 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2008m2 znajdującą się w miejscowości Łubno gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Maków

Maków(Kompina + 21 km)

30 000 zł13 355 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 1766/1, o pow. 1,3355 ha, obręb 4 Maków, powiat skierniewicki, woj.łódzkie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł5 825 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Aktualna oferta: 27.03.2026 NOWA CENA Ładna działka o powierzchni 5 825 m2, częściowo zadrzewiona, w Wólce Smolana w gminie Brochów na sprzedaż. Działka jest położona przy lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żuków

Żuków(Kompina + 17 km)

445 000 zł160 m² 2 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu, który możesz wykończyć w swoim stylu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: żuków k/ Sochaczewa Projekt: nowoczesny dom typu lote Powierzchnia działki: 1000 m Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Guźnia

Guźnia(Kompina + 19 km)

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

287 200 zł1 795 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa. Numer ewidencyjny działki: 311/1 Powierzchnia: 1795 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom Onyks nowoczesny komfort w otoczeniu natury | Osiedle kampinosna sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny Onyks, położony w prestiżowej inwestycji Osiedle Kampinos idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 300 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży 3 działki w miejscowości Franciszków gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Każda z działek ma powierzchnię 1200 m2. Szerokość każdej z działki od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Kompina

Kompina,łódzkie

320 000 zł7 300 m² 43,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość położona jest na obrzeżach miasta Sieradz. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 7300 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kompina

Kompina,łódzkie

90 000 zł12 800 m² 7,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 1,28 ha położona w gminie Nieborów przy dk 92. Klasoużytki riva 0,27 ha, rivb 0,14 ha, rv 0,26 ha, rvi 0,20 ha, ls.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kompina

Kompina,łódzkie

300 000 zł154 m² 1 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 154 m2. Budynek został zbudowany na podstawie projektu "jelonek rex" firmy projektowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij